| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>70 |
| Color temperature | 6000K |
| Luminous flux | 3600lm |
| Height | 144mm |
|---|---|
| Length | 506mm |
| Width | 210mm |
| Material | Aluminum alloy, tempered glass |
|---|---|
| Color | RAL 7046 |
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | 30W |
| Protection class | Class I |
|---|---|
| Protection degree | IK08 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP66 |
| Carton | 2 |
|---|---|
| Durability | L70B50: 50000h |
| Installation | Pole fi 50mm |
| Operating temperature | -40°C /+40°C |
| Palette | 72 |
| Product type | Wyposażony |
| Brand | Bemko |