| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 3000K-4000K-6500K |
| Luminous flux | 3800lm/4320lm/5000lm |
| Height | 35mm |
|---|---|
| Length | 620mm |
| Width | 620mm |
| Material | Aluminum alloy, synthetic material |
|---|---|
| Color | Housing: RAL9003 |
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Power consumption | 30W/36W/42W |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Protection degree | IK03 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP40 |
| Carton | 6 |
|---|---|
| Durability | L70B50: 50000h |
| Operating temperature | -10°C /+45°C |
| Palette | 66 |
| Power factor | DF>0,9 |
| Product type | Wyposażony |
| Brand | Bemko |