| Długość | 68mm |
|---|---|
| Szerokość | 56mm |
| Wysokość | 80mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | II |
| Stopień szczelności | IP44 |
| Sposób montażu | Natynkowy |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc | 800W (źródła żarowe) / 400W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Karton | 50 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | ~230V/50Hz |
| Paleta | 1300 |
| Próg zadziałania | 3-2000lux |
| Temperatura pracy | -20°C /+40°C |
| Typ czujnika | Podczerwień (PIR) |
| Zasięg detekcji | 180° max. 12m |
| Marka | Bemko |