| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 110° |
| Strumień świetlny | 14000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 260mm |
|---|---|
| Szerokość | 260mm |
| Wysokość | 160mm |
| EPREL numer rej. | 663695 |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa ochronności | I |
| PZH | TAK |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium, PC |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 100W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Paleta | 84 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
| Temperatura pracy | -40°C / +60°C |
| Trwałość | L70B50: 45000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Bemko |