| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Strumień świetlny | 16000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 270mm |
|---|---|
| Szerokość | 270mm |
| Wysokość | 115mm |
| EPREL numer rej. | 1305231 |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium, PC |
|---|---|
| Kolor | RAL 9004 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 100W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Paleta | 100 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
| Temperatura pracy | -40°C /+75°C |
| Trwałość | L70B50: 60000h |
| UGR | <26 |
| Marka | Bemko |