
| Barwa światła | 3000K / 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 140°x70° |
| Strumień świetlny | 6600lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 507mm |
|---|---|
| Szerokość | 306mm |
| Wysokość | 251mm |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium, szkło hartowane |
|---|---|
| Sposób montażu | Słup o średnicy fi 60mm |
| Kolor | RAL 7046 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 40W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C /+50°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Marka | Luxmena |