| Długość | 90mm |
|---|---|
| Szerokość | 54mm |
| Wysokość | 81mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Graniczny prąd wyłądowczy (8/20us) | Imax: 50kA |
|---|---|
| Karton | 36 |
| Liczba modułów | 3 |
| Montaż | Szyna DIN 35 (TH 35) |
| Napięcie pracy trwałej | Ucpv: 1200V DC |
| Napięciowy poziom ochrony | Up: <4.5kV |
| Prąd udarowy (10/350µs) | Iimp: 8kA |
| Temperatura pracy | -40°C /+70°C |
| Typ | T1+T2 (B+C) |
| Marka | Schelinger |