| Długość | 1278mm |
|---|---|
| Szerokość | 68mm |
| Wysokość | 60mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Materiał | Obudowa: PC, klosz: PC |
|---|
| Napięcie znamionowe | 230V~50Hz |
|---|---|
| Źródło światła | 1 x T8-LED 120cm; max. 36W (brak w komplecie) |
| Karton | 16 |
|---|---|
| Klosz | Pryzmatyczny |
| Paleta | 240 |
| Rodzaj produktu | Bez etykiety |
| Temperatura pracy | -20°C /+55°C |
| Marka | Bemko |