
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 110° |
| Strumień świetlny | 3600lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 1200mm |
|---|---|
| Szerokość | 75mm |
| Wysokość | 25mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK06 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Moc | 36W |
| Karton | 40 |
|---|---|
| Paczka | 20 |
| Paleta | 600 |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -10°C / +40°C |
| Trwałość | L70B50: 25000h |
| Współczynnik mocy | PF>0,9 |
| Marka | Kafler |