
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 110° |
| Strumień świetlny | 4320lm |
| Długość | 1195mm |
|---|---|
| Szerokość | 114mm |
| Wysokość | 40,5mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK06 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 36W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Karton | 20 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -25°C / +40°C |
| Trwałość | L70B50: 35000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Bemko |