| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 591mm |
|---|---|
| Szerokość | 591mm |
| Wysokość | 11mm |
| EPREL numer rej. | 625785 |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK02 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Materiał | Stop aluminium, klosz: PC |
|---|---|
| Kolor | RAL9003 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 40W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Karton | 10 |
|---|---|
| Paleta | 70 |
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
| Temperatura pracy | +5°C /+30°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| UGR | <22 |
| Współczynnik mocy | PF>0,95 |
| Zasilacz zewnętrzny | TAK |
| Marka | Bemko |