| Długość | 60mm |
|---|---|
| Szerokość | 60mm |
| Wysokość | 160mm |
| Klasa ochronności | II |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK04 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
|---|
| Kolor | Biały |
|---|
| Karton | 40 |
|---|---|
| Max. moc źródła | 1x Max 35W |
| Rodzaj produktu | Bez etykiety |
| Trzonek | 1x GU10 (Brak źródła światła w zestawie) |
| Marka | Bemko |