| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 150° x 78° |
| Strumień świetlny | 9250lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>70 |
| Długość | 506mm |
|---|---|
| Szerokość | 209mm |
| Wysokość | 144mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP66 |
| Materiał | Stop aluminium / Szkło hartowane |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 50W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40°C / +50°C |
| Trwałość | L90B10: 100000h |
| Marka | Luxmena |