
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 110° |
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 600mm |
|---|---|
| Szerokość | 600mm |
| Wysokość | 80mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 21W - 40W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Kolor | RAL9005 |
|---|
| Karton | 10 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | +5°C / +35°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Marka | Luxmena |