
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 4400lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 600mm |
|---|---|
| Szerokość | 600mm |
| Wysokość | 38mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień ochrony (IK) | IK03 |
| Stopień szczelności | IP40 |
| Materiał | Stop aluminium, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor | RAL 9005 |
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Moc | 34W |
| Karton | 5 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -10°C / +45°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Luxmena |