| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Strumień świetlny | 4400lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 595mm |
|---|---|
| Szerokość | 595mm |
| Wysokość | 35mm |
| EPREL numer rej. | 1235199 |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK03 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor | obudowa: RAL9003 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 40W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Karton | 6 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
| Temperatura pracy | -10°C /+45°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| UGR | <19 |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Zasilacz zewnętrzny | TAK |
| Marka | Bemko |