
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 1500lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 260mm |
|---|---|
| Szerokość | 260mm |
| Wysokość | 55mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP54 |
| Materiał | Obudowa: PC, klosz: PC |
|---|---|
| Kolor | RAL9003 |
| Moc w trybie czuwania (Psb) | Psb<0,5W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Moc | 15W |
| Karton | 10 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Typ czujnika | PIR |
| Marka | Bemko |