
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 720lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>70 |
| Długość | 187mm |
|---|---|
| Szerokość | 126mm |
| Wysokość | 76mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP54 |
| Materiał | PC (poliwęglan) |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 8W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Karton | 10 |
|---|---|
| Paleta | 560 |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -15°C /+35°C |
| Trwałość | L70B50: 30000h |
| UGR | <22 |
| Marka | Bemko |