
| Barwa światła | 3000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 3250lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 435mm |
|---|---|
| Szerokość | 435mm |
| Wysokość | 115mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień ochrony (IK) | IK02 |
| Stopień szczelności | IP44 |
| Materiał | Stal, klosz: tworzywo sztuczne |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 36W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Karton | 5 |
|---|---|
| Paleta | 30 |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -20°C /+35°C |
| Trwałość | L70B50: 30000h |
| UGR | <22 |
| Marka | Bemko |