
| Długość | 275mm |
|---|---|
| Szerokość | 275mm |
| Wysokość | 117mm |
| Kąt rozsyłu | 120° |
|---|
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK02 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Napięcie znamionowe | 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Moc | 20W |
| Karton | 5 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Typ czujnika | Obecności |
| Zasięg detekcji | max. 8m |
| Trzonek | 2 x E27 |
| Pole detekcji | 360° |
| Marka | Bemko |