
| Barwa światła | 6500K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 9400lm (2x4700lm) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 480mm |
|---|---|
| Szerokość | max 1000mm |
| Wysokość | max 1580mm |
| Klasa ochronności | Class I |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK06 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 100W (2x50W) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Karton | 6 |
|---|---|
| Paleta | 48 |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Trwałość | L70B50: 25000h |
| Długość przewodu | 1500mm |
| Marka | Kafler |