| Długość | 103mm |
|---|---|
| Szerokość | 18mm |
| Wysokość | 65mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Napięcie znamionowe | 230V~ 50/60Hz |
|---|
| Dokładność | 0,01kWh |
|---|---|
| Karton | 120 |
| Klasa ograniczenia energii | 1 |
| Liczba cyfr na wyświetlaczu | 5+2 |
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Opakowanie | 10 |
| Paleta | 2880 |
| Prąd bazowy | 10A |
| Prąd maksymalny | 50A |
| Temperatura pracy | -20°C /+55°C |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Marka | Schelinger |