| Długość | 83mm |
|---|---|
| Szerokość | 36mm |
| Wysokość | 68mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50/60Hz |
|---|
| Dokładność | 0,1kWh |
|---|---|
| Karton | 60 |
| Klasa ograniczenia energii | 1 |
| Liczba cyfr na wyświetlaczu | 5+1 |
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Napięcie udarowe | Uimp: 4kV |
| Paleta | 1440 |
| Prąd maksymalny | 80A |
| Temperatura pracy | -20°C /+55°C |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Marka | Schelinger |