| Długość | 251mm |
|---|---|
| Szerokość | 71mm |
| Wysokość | 44mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień szczelności | IP68 |
| Moc | 150W |
|---|
| Karton | 10 |
|---|---|
| Max. prąd obciążenia | 6,25A |
| Napięcie wej. | Un: 230V~50Hz |
| Napięcie wyj. | 24V DC |
| Temperatura pracy | -25°C/+50°C |
| Współczynnik mocy | PF>0,5 |
| Marka | Bemko |