Innowacyjna technologia opraw QUALIS została zaadaptowana w dowolnej formie prostokątnej.
QUALIS SQUARE to innowacyjność opraw liniowych zamknięta w niezależnej oprawie. Uniwersalność opraw pozwala zamontować je natynkowo, oraz za pomocą dedykowanego zestawu podwieszanego - na linkach. Oprawy posiadają 5-letnią gwarancję.
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 100° |
| Strumień świetlny | 2100lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 560mm |
|---|---|
| Szerokość | 100mm |
| Wysokość | 55mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| PZH | TAK |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Materiał | Obudowa: aluminium, klosz: PC |
|---|---|
| Kolor | RAL7016 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 30W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Montaż | Natynkowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | +5°C /+35°C |
| Trwałość | L70B50: 141000h/L80B20: 74000h/L90B10: 32000h |
| UGR | <24 |
| Współczynnik mocy | DF>0,95 |
| Marka | Luxmena |
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C27-QLS-K56A-15B-840B-7016A-1A | 2100lm | 4000K | IP20 | RAL7016 | I | IK08 |
| C27-QLS-K56A-15B-840B-9016A-1A | 2100lm | 4000K | IP20 | RAL9016 | I | IK08 |
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C27-QLS-K56A-15B-840B-7016A-1A | 560mm | 100mm | 55mm |
| C27-QLS-K56A-15B-840B-9016A-1A | 560mm | 100mm | 55mm |