| Długość | 60mm |
|---|---|
| Szerokość | 88mm |
| Wysokość | 160mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Kąt rozsyłu | 2 x 100° |
|---|
| Materiał | Stop aluminium |
|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
|---|
| Karton | 20 |
|---|---|
| Max. moc źródła | 2 x Max 50W GU10 (brak źródła w zestawie) |
| Rodzaj produktu | Bez etykiety |
| Temperatura pracy | -20°C /+40°C |
| UGR | <22 |
| Trzonek | GU10 |
| Marka | Bemko |
| Stopień szczelności | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|
| C25-EL2-R-010GR-3K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-S-010GR-3K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-O-010GR-3K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-K-2GU10-GR | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-O-010GR-4K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-R-010GR-4K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-Q-008GR-4K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-Q-008GR-3K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-S-010GR-4K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-KS-205GR-4K | IP65 | Class I | IK08 |
| C25-EL2-KR-205GR-4K | IP65 | Class I | IK08 |
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C25-EL2-R-010GR-3K | 200mm | 200mm | 45mm |
| C25-EL2-S-010GR-3K | 200mm | 200mm | 46mm |
| C25-EL2-O-010GR-3K | 203mm | 123mm | 45mm |
| C25-EL2-K-2GU10-GR | 60mm | 88mm | 160mm |
| C25-EL2-O-010GR-4K | 203mm | 123mm | 45mm |
| C25-EL2-R-010GR-4K | 200mm | 200mm | 45mm |
| C25-EL2-Q-008GR-4K | 151mm | 151mm | 50mm |
| C25-EL2-Q-008GR-3K | 151mm | 151mm | 50mm |
| C25-EL2-S-010GR-4K | 200mm | 46mm | 200mm |
| C25-EL2-KS-205GR-4K | 100mm | 100mm | 100mm |
| C25-EL2-KR-205GR-4K | 100mm | 110mm | 130mm |