| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 100° |
| Strumień świetlny | 9000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 2240mm |
|---|---|
| Szerokość | 70mm |
| Wysokość | 55mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 60W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: ~230V/50Hz |
| Kolor | Biały |
|---|
| Temperatura pracy | +5°C /+35°C |
|---|---|
| Trwałość | 75000h |
| UGR | <24 |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Luxmena |
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C27-QLR-112A-30B-840B-9016A-1A | 4500lm | 4000K | IP20 | RAL9016 | I | IK08 |
| C27-QLR-224A-60B-840B-9016A-1A | 9000lm | 4000K | IP20 | Biały | I | IK08 |
| C27-QLR-056A-15B-840B-9016A-1A | 2250lm | IP20 | Biały | I | IK08 | |
| C27-QLR-084A-22B-841B-9016A-1A | 3300lm | 4000K | IP20 | Biały | I | IK08 |
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C27-QLR-112A-30B-840B-9016A-1A | 1140mm | 70mm | 55mm |
| C27-QLR-224A-60B-840B-9016A-1A | 2240mm | 70mm | 55mm |
| C27-QLR-056A-15B-840B-9016A-1A | 560mm | 70mm | 55mm |
| C27-QLR-084A-22B-841B-9016A-1A | 840mm | 70mm | 55mm |