| Długość | 105mm |
|---|---|
| Szerokość | 105mm |
| Wysokość | 160mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna |
|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
|---|
| Karton | 20 |
|---|---|
| Klosz | Stal nierdzewna |
| Max. moc źródła | 1 x Max 50W (brak źródła światła w zestawie) |
| Trzonek | GU10 |
| Marka | Bemko |