
| Barwa światła | 3000K/4000K/6500K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 2990lm/3750lm/4250lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 400mm |
|---|---|
| Szerokość | 400mm |
| Wysokość | 52mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień ochrony (IK) | IK05 |
| Stopień szczelności | IP44 |
| Materiał | Obudowa: aluminium, klosz: PC |
|---|---|
| Kolor | RAL9005 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 26-34W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Karton | 5 |
|---|---|
| Montaż | Natynkowy |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| UGR | <22 |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Zasilacz zewnętrzny | TAK |
| Marka | Luxmena |
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C72-BLG-044-30B-CCT-9016A | 2990lm/3750lm/4250lm | 3000K/6500K | IP44 | RAL9016 | Class II | IK05 |
| C72-BLG-044-30B-CCT-9005A | 2990lm/3750lm/4250lm | 3000K/4000K/6500K | IP44 | RAL9005 | Class I | IK05 |
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C72-BLG-044-30B-CCT-9016A | 400mm | 400mm | 52mm |
| C72-BLG-044-30B-CCT-9005A | 400mm | 400mm | 52mm |